HÍREK

Elbúcsúztattuk Palkovics Nórát

2022-08-15

Elbúcsúztattuk Palkovics Nórát

Egykori játékosunk a nyáron vonult vissza sérülései miatt.

Férfi csapatunk Dorogi FC elleni bajnoki mérkőzésének szünetében Csopaki István szakágvezető, Pintér Ádám, a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia nagykövete és Pinczi Anita, felnőtt együttesünk csapatkapitánya elbúcsúztatta a játéktól sérülései miatt 27 évesen visszavonuló Palkovics Nórát!

A második félidő kezdőrúgását elvégző Palkovics 2009-ben, 15 évesen került klubunk kötelékébe. Első szezonjában alapembere volt U17-es csapatunknak, majd még 16 esztendős sem volt, amikor 2010. október 9-én Szombathelyen a Viktória FC ellen bemutatkozott az élvonalban. Első NB I-es gólját az FTC elleni idegenbeli örökrangadón szerezte 2011. április 16-án. Utánpótlás és felnőtt szinten több mint 280 alkalommal öltötte magára az MTK-mezt, összesen 58 gólt szerzett klubunk színeiben. A középpályás hatszor volt bajnok és kétszer kupagyőztes az MTK-val, a felnőtt válogatottban nyolcszor lépett pályára.

Palkovics Nórának sok sikert és jó egészséget kívánunk a civil életben!

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2023-02-11 16:00 IKARUS BSE SPORTTELEP

MTK

VS

MOL FEHÉRVÁR FC

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok