Jó úton a csapat, a Kóka is kipipálva

2015-09-28

Fergeteges hajrájának köszönhetően fölényes győzelmet aratott az MTK Hungária FC, Kókán. A Jet-Sol Liga tabelláján így továbbra is második az együttes, a listavezető Ferencváros mögött.

Kóka KSK – MTK Hungária FC 0-4 (0-1)

MTK Hungária FC: Varga – Papp, Tóth, Pinczi, Szabó – Hummel-Smuczer – Herczeg (Nagy Á. 67.), Palkovics, Nagy L. (Vicsek 85.) – Kaján (Diószegi 82.), Pádár

Gól: Pádár (83., 88.), Kaján (28.), Pinczi (80.)

28. perc: Nagy Lilla beadását Pádár gurította vissza az érkező Kajánnak, aki kapásból tizennégy méterről lőtt, a labda a jobb kapufáról vágódott a kapuba. (0-1)

80. perc: jobboldali szögletet követően Pinczi fejelt magabiztos mozdulattal a kapuba (0-2)

82. perc: Nagy Ágit buktatták a tizenhatoson belül, a büntetőt Pádár értékesítette. (0-3)

88. perc: Pádár az egész kókai védelmet kicselezte, a kapust is, majd higgadtan a kapuba gurított. (0-4)

Medgyes Péter vezetőedző (MTK Hungária FC):

– Az első félidő nagyon tetszett, csak a gólok hiányoztak a játékunkból. A második játékrész elején kicsit az öltözőben maradtunk, de szerencsére a találkozó végére kiegyenesedet a csapat. Összességében végig kontrolláltuk a meccset és jó csapatot győztünk le, az általam elvártnál talán kicsit kevesebb góllal. Örültem viszont, hogy visszaköszöntek játékunkban a hét közben gyakorolt elemek. Elégedett vagyok a csapattal, amely szépen teljesít, annak ellenére, hogy csak tavasz végére várok csúcsformát a lányoktól. Jó úton haladunk.