HÍREK

Legyen Flóra a Nap Hőse!

2021-07-27

Legyen Flóra a Nap Hőse!

Klubunk 18 éves játékosát, Zahár Flórát is jelölték a Digi Sport versenyében.

A Digi Sport A Nap Hőse című műsor heti versenyének jelöltjei között között található klubunk futballistája, Zahár Flóra is. A 18 éves játékos a tavalyi szezonban alapembere volt U19-es gárdának, de már a felnőtt együttesben is bemutatkozott. Bajnoki ezüstérmesként záró csapatunkban három NB I-es, valamint egy kupamérkőzésen lépett pályára.

Flórára regisztráció, majd bejelentkezés után IDE KATTINTVA lehet szavazni augusztus 1-ig.

Futballistánk bemutatkozó videója:

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2021-10-20 14:00 KÉSZ Sport Aréna

ST. MIHÁLY FC U15

VS

MTK BUDAPEST U15

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok