HÍREK

Legyen Fruzsi a Nap Hőse!

2021-08-09

Legyen Fruzsi a Nap Hőse!

Klubunk 17 éves játékosát, Mislai Fruzsinát is jelölték a Digi Sport versenyében.

A Digi Sport A Nap Hőse című műsor heti versenyének jelöltjei között között található klubunk futballistája, Mislai Fruzsina is. A 17 éves játékos a tavalyi szezonban alapembere volt U19-es gárdának, de már a felnőtt együttesben is bemutatkozott. Bajnoki ezüstérmesként záró csapatunkban egy NB I-es, valamint egy kupamérkőzésen lépett pályára.

Fruzsira regisztráció, majd bejelentkezés után IDE KATTINTVA lehet szavazni augusztus 15-ig.

Futballistánk bemutatkozó videója:

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2021-10-20 14:00 KÉSZ Sport Aréna

ST. MIHÁLY FC U15

VS

MTK BUDAPEST U15

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok