HÍREK

Legyen Ramóna a Nap Hőse!

2021-08-23

Legyen Ramóna a Nap Hőse!

Klubunk 16 éves játékosát, Pozsár Ramónát is jelölték a Digi Sport versenyében.

A Digi Sport A Nap Hőse című műsor heti versenyének jelöltjei között között található klubunk futballistája, Pozsár Ramóna is. A 16 éves védő a tavalyi szezonban alapembere volt U19-es gárdának, de már a felnőtt együttesben is bemutatkozott. A Simple Női Ligában két mérkőzésen csereként kapott lehetőséget, az ETO FC Győr elleni Magyar Kupa-mérkőzésen pedig kezdő volt.

Ramónára regisztráció, majd bejelentkezés után IDE KATTINTVA lehet szavazni augusztus 29-ig.

Futballistánk bemutatkozó videója:

Kapcsolódó cikkek

következő Mérkőzés

2021-10-20 14:00 KÉSZ Sport Aréna

ST. MIHÁLY FC U15

VS

MTK BUDAPEST U15

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok