Erőfitogtatás: Viktória Trend-Optika FC - MTK Hungária FC 2-6 (1-5) VIDEÓ

2015-08-16

Bombasztikus negyedórával eldöntötte a három bajnoki pont sorsát az MTK Hungária FC. A 15. percre már három góllal vezetett a csapat. A második félidő már csupán a szabályokhoz való ragaszkodás jegyében telt.

Viktória Trend-Optika FC - MTK Hungária FC 2-6 (1-5) Király Sportközpont, 50 néző, Jet Sol Liga 1. forduló:

Vezette: Kártyás Katalin (Lukács, Nagy)

Viktória Trend-Optika FC: Bíró – Balogh, Harsányi, Kun, Manhart – Csidei, Magyarics, Magyar – Siklér, Szakonyi, Rózsa

Csere: Kiss, Kopcsándi, Fábián, Dömsödi, Egyed

Vezetőedző: Bánfalvi Attila

MTK Hungária FC: Varga – Szabó, Pinczi, Demeter, Nagy A. - Palkovics, Hummel-Smuczer, Herczeg Nagy L. - Méry, Diószegi

Csere: Káli - Csányi, Csorbai, Kaján, Vicsek, Tell, Pádár

Vezetőedző: Medgyes Péter

4. percben Hummel-Smuczer kiugratását Nagy Lilla váltotta gólra. 0-1

12. perc: Elöbb Herczeg lövése a kapufáról kipattant, majd egy ellenféltől kapott labdát Diószegi a jobb alsóba lőtt. 0-2

15. perc: A hazaiak játékosa Magyar a saját kapujába emelt, öngól. 0-3

30. perc: Manhart góljával szépítenek a hazaiak. 1-3

34. perc: Ismét három közte és újra öngól született. Ezúttal Balogh emelt saját kapujába. 1-4

35. perc: Palkovics 22 méterről bombázott kapura, lövése után a labda, a felső lécet is érintve vágódott a hálóba. 1-5

53. perc: Szépítettek a hazaiak 2-5

76. perc: Nagy Lilla passzából Csorbai a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. 2-6

Galéria az MTK Hungária FC Facebook oldalán.