Indul a bronzcsata, két bajnoki vár az U14-re - Heti menetrend

2024-05-14

Szerdán, pénteken és szombaton szurkolhatunk csapatainknak.

A Simple Női Liga NB I alapszakaszát a harmadik helyen záró felnőtt csapatunk a negyedikként végző Puskás Akadémia FC ellen megkezdi az egyik fél második győzelméig tartó párharcot a bronzéremért.

Az első felvonásra hazai pályán, a Sándor Károly Labdarúgó Akadémián kerül sor szombaton (május 18.) 17 órától.

Az akadémiai szekció együttesei közül az U19 és az U17 pénteken (május 17.) az Illés Akadémia-Viktória vendége lesz, 12 és 14 órától.

U15-ös gárdánk szombaton 11 órakor a DVTK otthonában lép pályára, míg az U14 a héten az utolsó két bajnoki összecsapását vívja a szezonban. A lányok előbb szerdán (május 15.) 18:30-kor a Vasas Kubala Akadémiát fogadják az MTK Utánpótlás Sportközpontban, míg szombaton 16:30-kor az Astra HFC-Üllő II vendégei lesznek Gyömrőn.

Csapataink programja (május 15.-május 18.):
Felnőtt: MTK Budapest-Puskás Akadémia FC (szombat 17:00, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia)
U19: Illés Akadémia-Viktória-MTK Budapest (péntek 12:00, Illés Akadémia Sporttelep)
U15: DVTK-MTK Budapest (szombat 11:00, DVTK Edzőközpont)
U14: MTK Budapest-Vasas Kubala Akadémia (szerda 18:30, MTK Utánpótlás Sportközpont) és Astra HFC-Üllő II-MTK Budapest (szombat 16:30, UFC Gyömrő Sporttelep)
U12: Nem lép pályára
U10: Nem lép pályára