Makrai László: "A második félidő hozzáállásban és játékban is sokkal jobb volt"

2022-12-03

Így értékelte vezetőedzőnk az ETO FC Győr ellen 4-2-re elveszített kupamérkőzést.

Makrai László vezetőedző értékelése: - Közel hasonló volt a mérkőzés forgatókönyve, mint a Fradi elleni bajnokin. Az első félidőre nehéz magyarázatot adni, talán a tét, talán, hogy egy jó csapat ellen még nem mertük annyira felvállalni a játékot, vezetett ahhoz, hogy 0-3-mal mentünk szünetre. A meccs előtt és a szünetben is ugyanazt kértem a csapattól, valamiért a második játékrészben már sikerült megvalósítanunk, amit szerettünk volna. A cél az volt, hogy legyen meg az egységes csapatvédekezés, ez jól is működött, a gólokat egyéni hibákból kaptuk. A második félidő hozzállásan és játékban is sokkal jobb volt, 1-3-nál volt lehetőségünk még közelebb kerülni a Győrhöz, ehelyett egy büntetővel 1-4 lett. Pozitívum, hogy a győri bajnokival ellentétben most nem estünk össze hátrányban és volt tartása a csapatnak. Sajnálom, hogy így zártuk az őszt. Gratulálok az ETO-nak a továbbjutáshoz!