Makrai László: “Nem lehet így elkezdeni egy mérkőzést”

2024-03-09

Így értékelte vezetőedzőnk az ETO FC Győr ellen 2-0-ra elveszített bajnoki mérkőzést.

Makrai László vezetőedző értékelése: - Fura érzések vannak bennem, mert az első tíz percet leszámítva játszottunk egy ki-ki meccset. Helyzetek mindkét oldalon, mi a felső lécet is eltaláltuk. De nem lehet így elkezdeni egy mérkőzést, hogy a 2. percben kapunk gyakorlatilag egy öngólt. Egy jó csapat ellen játszottunk, lehetett volna a sanszunk a pontszerzésre. A tavasz hátralévő részére a második félidőből mindenképp lehet építkezni, mentálisan nagyon jól néztünk ki, csak sajnos addigra szinte eldőlt a mérkőzés. Tanulság, hogy az első perctől kezdve el kell hinni, hogy van esélyünk. Ma 0-2 után kezdtünk el teher nélkül játszani, de ezt kell hozni már döntetlen állásnál is. A Fradi ellen megmutattuk, hogy képesek vagyunk erre, itt sajnos csak a két pofon után érkeztünk meg a mérkőzésbe.