HÍREK

Makrai László: "Sajnos csak az első 10-15 perc nézett ki jól"

2023-11-04

Így értékelte vezetőedzőnk az Astra HFC-Üllő ellen 1-0-ra megnyert bajnoki mérkőzést.

Makrai László vezetőedző értékelése: - Sajnos csak az első 10-15 perc nézett ki jól, a gól mellett volt még két helyzetünk is. A hátralévő 75-80 percet viszont nem is nagyon lehet értékelni, mert rengeteg technikai hiba jellemezte az összecsapást. Tisztában voltunk vele, hogy az Astra lezárja a területeket, vissza fognak állni, kerestük a rést rajtuk, de nem mindig találtuk meg. Rossz döntéseket hoztuk, kapkodó volt a játék, nem voltunk eléggé koncentráltak. A labdajáratásunk kapkodó volt, amikor volt terület, nem tettük be a labdát, amikor nem volt, akkor pedig próbáltuk begyömöszölni. Két napot tudtunk az utóbbi időben együtt készülni, sajnálom, hogy kevesebb helyzetünk volt, ettől függetlenül egy pillanatig nem éreztem veszélyben a győzelmünket.