HÍREK

Tizenegy mérkőzés tizenegy győzelem

2014-11-29

Tiszta sor, mint az MTK újabb baj… Korai még a csók. A Femina megszerezte a vezetést, de már a félidőre fordított a bajnoki címvédő. 1.FC Femina – MTK Hungária FC 1-3 (1-2) az utolsó őszi mérkőzésen.

1.FC Femina – MTK Hungária FC 1-3 (1-2)

A Feminaa kilencedik percben vezetéshez jutott, ám két perccel később Demeter Réka tanári fejes góljával egyenlített az MTK. Nem telt el újabb négy perc sem, és már fordított is: Diószegi Fanni begurítását Nagy Lilla segítette a kapuba.

A 79. percben Kaján Zsanett a kaputól 20 méterre vállalkozott lövésre,  és lökete után a labda a jobb felső sarokba vágódott.

Végeredményben így 3-1-es győzelemmel zárult az MTK Hungária FC szezonja, méghozzá százszázalékosan, így már 212 napja tartja remek szériáját, mely a tavaszi rajtig már nem is változhat, így akkor már 317 napos veretlenségi sorozattal büszkélkedhet majd.

Vezette: Gráf András (Gyöngy, Laklia)

Gólszerzők: Bernhardt Barbara a 9., illetve Demeter a 11-. Nagy L. a 15., és Kaján a 79. percben

Femina: Molnár – Bernhardt, Lukács, Gyöngyösi, Beke – Lengyel, Balogh, Török – Görög, Horváth, Bernhardt Barbara

Csere: Bernhardt Barbara helyett Tasnádi a 75., és Horváth helyett Laky a 81. percben

Sárga lap: Lukács az 56. percben

Vezetőedző: Herczku István

MTK: Szőcs – Vesszős, Demeter, Szabó, Hummel-Smuczer – Nagy L., Pádár, Palkovics – Diószegi, Csányi, Kaján

Csere: Nagy L. helyett Nagy A., a 66. percben,

Sárga lap: Hummel-Smuczer a 89- percben

Vezetőedző: Medgyes Péter