HÍREK

U17: A Ferencvárost fogadtuk

2022-03-28

Csapatunk fegyelmezetten játszott, de a vendégek szerezték meg a három bajnoki pontot.

Leány Országos U17, 16. forduló
MTK Budapest U17–Ferencvárosi TC U17 0-4 (0-0)

Gólszerző: Kern (55.), László (60., 66.), Vincze (63.)

MTK Budapest U17: Schvirján - Szirovicza, Kövy, Almási, Garda (Farády 73.) - Bánfi, Schmidt, Gávris (Tassy 64.) - Szabó J., Gabona (Kiss 50.), Borzák (Varga 73.).

Korozmán Norbert vezetőedző értékelése: - Első félidőben nagyon fegyelmezetten játszottunk, beszűkítettük a területet és nem engedtük, hogy a védőink mögé bekerüljön az ellenfél. Jó helyezkedéssel megoldottuk a labdaszerzéseket és abból próbáltunk meg kontrajátékot játszani, szélességi játékkal, ami helyenként jó volt. Második félidőben is szervezetten játszottunk, sajnos egy saját térfélen eladott labda után gyors kontrával a szervezetlen védelmünk ellen kaptunk egy gólt és még három távoli átlövésből, amire nem léptünk ki blokkolni. Ami dicséretes, hogy 0-4 után se adták fel a lányok és mentek tovább!