Zágor Bernadett gólt lőtt és gólpasszt adott a válogatottban

2023-07-19

Két játékosunk lépett pályára az elmúlt napokban hazája válogatottjában.

Az őszi Nemzetek Ligájára készülő magyar női labdarúgó-válogatott az elmúlt egy hétben két felkészülési mérkőzést is játszott hazai pályán.

A Görögország elleni összecsapáson (1-0) klubunk játékosa, Zágor Bernadett kezdőként egy félidőt játszott, míg Bosznia-Hercegovina ellen végig a pályán volt, és gólt lőtt, valamint gólpasszt adott a 2-0-ás siker alkalmával.

Támadónk a Szusza Ferenc Stadionban volt eredményes, miután az 57. percben egy védőről elé pattanó labdát hat méterről a kapuba lőtt. A találkozó legvégén pedig életerős szabadrúgása kijött a bosnyák kapusról, de a kipattanót Fördős Beatrix gólra váltotta.

A görög nemzeti együttesben Maria Palama a második félidőt töltötte a pályán a Bozsik Aréna Magyarország ellen, a Bosznia-Hercegovina elleni Telkiben rendezett összecsapáson (3-0) nem kapott játéklehetőséget.

A válogatott bosnyákok elleni találkozóján ünnepelte 100. válogatottságát az MTK-ban korábban éveket eltöltő kapus, Szőcs Réka.